Hakkımızda

Çeyrek asrı aşkın zamandır bu ülkeye hizmet eden bir sağlık grubu olarak; bir taraftan Sağlık Bakanlığı’nın liderliğinde Koronavirüs salgınıyla mücadelede etkin şekilde yer alırken, diğer taraftan ülke genelindeki 30 hastanemizde oluşturduğumuz güvenli alanlarda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bununla birlikte, başta kronik rahatsızlıklara sahip kişilerin tedavilerinin güvenli şekilde sürdürülmesinin ve evden çıkmak istemeyen herkesin sağlık ihtiyaçlarının karşılanabilmesinin de toplum sağlığı açısından son derece önemli olduğuna inanıyoruz.

Telefonla görüntülü görüşmeler aracılığıyla pek çok branştan hekime ek olarak psikolog ve diyetisyenlerimize sağlığınıza dair aklınızdaki soru işaretlerini danışabilir, ihtiyaç duymanız halinde evinizde muayeneye olabilir, radyolojiyi de kapsayan tetkiklerinizi yaptırabilir ve hemşire hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Görüntülü Görüşme Hizmetimizle
Mesafeleri Ortadan Kaldırdık!

Siz de uygulamamızı indirerek, hekimlerimiz ile görüntülü görüşebilir, ihtiyacınız olduğu takdirde evinizde sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Call Now ButtonRandevu Al