Image Alt

Hizmetlerimiz

Görüntülü Görüşme Hizmeti

VideoKlinik mobil uygulaması aracılığıyla sunulan görüntülü görüşme hizmeti kapsamında, Medical Park Hastaneleri’nde görev yapan birçok branştan hekimlerle, psikologlarla ve diyetisyenlerle görüntülü görüşme yapılabiliyor; mesajlaşılabiliyor ve gerektiğinde epikriz raporu, tahlil sonucu gibi dokümanlar anlık paylaşılabiliyor. Bu sayede evden çıkamayan veya evden çıkması riskli olan kişiler kendi konfor alanlarında sağlık durumlarıyla ilgili görüş alabiliyor, akıllarında soru işaretlerini uzmanlara danışabiliyor.

Hekimlik Hizmetleri

Medical Park Evde’nin sunduğu hekim hizmetleri kapsamında; pratisyen veya uzmanlaşmış hekimler ev ziyaretleri gerçekleştiriyor. Medical Park’ın deneyimli hekimleri muayene, kronik hastalık kontrolü ve sağlık durumu takibi gibi hizmetleri hastanın kendi yaşam alanında, evinde sunuyor. Ayrıca Medical Park’ın diyetisyen ve psikologları da ev ziyaretleri ile ihtiyaç sahiplerine ulaşabiliyor.

Hemşire Hizmetleri

Medical Park Hastaneleri’nde görev yapan hemşireler tarafından enjeksiyon ve ilaç uygulamaları, sonda takılması, kan alınması, pansuman, yatak yarası bakımı, serum takılması gibi pek çok uygulama ev ortamında başarı ile gerçekleştiriliyor.

Bireysel Sağlık Destek Personeli Hizmetleri

Medical Park Evde’nin yaşlı bakımı ve hasta refakat hizmetleri grubun hastanelerinde görev yapan sağlık destek personeli tarafından gerçekleştiriliyor. Deneyimli sağlık destek personeli, ihtiyaç sahiplerine yatak banyosundan ağız bakımına, tırnak bakımından sonda boşaltımına kadar birçok hizmeti sunuyor.

Rehabilitasyon Hizmetleri

Medical Park Evde’nin Rehabilitasyon hizmetleri kapsamında fizyoterapi ve solunum terapisi opsiyonları bulunuyor.

 • Fizyoterapi: Medical Park’ın alanında uzman fizyoterapistleri, duruma göre farklılaştırılan egzersiz tedavileri ile ihtiyaç sahiplerinin yaşam kalitesini artırmayı amaçlıyor. Fizyoterapi hizmetleri ortopedik rehabilitasyondan inme rehabilitasyonuna, ağrı yönetiminden omurilik yaralanmalarına kadar birçok alanı kapsıyor.
 • Solunum Terapisi: KOAH ve göğüs cerrahisi gibi operasyonları geçirmiş hastaların akciğerlerinde biriken akıntıların atılmasının gerektiği durumlarda Medical Park uzmanları evde solunum terapisi desteği veriyor.
Görüntüleme ve Tetkik Hizmetleri

Medical Park Evde kapsamında röntgen, EKG, ultrason, EEG ve tüm laboratuvar hizmetleri öze cihazlar aracılığıyla evlerde de veriliyor. Görüntüleme ve tetkik hizmetleri hastalık tanısı koyulabilmesinin yanı sıra evde sağlık kontrolü yaptırabilmeye de imkân sağlıyor.

Yoğun Bakım Sonrası Hizmetler

Yoğun bakım sonrası evde hasta bakımında ihtiyaçların belirlenmesi ve sürecin yürütülmesi Medical Park uzmanları tarafından özenle gerçekleştiriliyor. Solunum, doğrudan mideden beslenme ve idrar sondası gibi özellikli ihtiyaçlara sahip olan hastalara Medical Park Evde’nin modern teknik donanıma sahip ekipleri ev ortamında destek oluyor.

Yeni Annelere Destek Hizmetleri

Medical Park Evde’nin yeni doğum yapan annelere yönelik Yeni Anne Destek Hizmeti, hastaneden ayrılışın sonrasındaki ilk iki haftayı kapsıyor. Yenidoğan alanında uzmanlaşmış bir hemşire ihtiyaç sahibi annenin evini ziyaret ediyor; anneye eğitim veriyor ve bebeğin gerekli bakımını gerçekleştiriyor.

Teorik bilgilendirme ve pratik uygulamaları kapsayan eğitimler şu başlıkları kapsıyor:

 • Meme bakımı ve emzirme
 • Yeni anne beslenmesi
 • Doğum sonrası egzersiz teknikleri
 • Bebeğe yaklaşım
 • Bebek için uygun ev koşulları
 • Ek gıdalara başlama
 • Aile planlaması
 • Bebeklerin bölgesel bakımları
 • Büyüme ve gelişim takibi
 • Yatış teknikleri
 • Masaj teknikleri
 • Büyüme ve gelişim takibi
Tıbbi Cihaz Tedariki

Medical Park Evde’nin hizmetleri arasında tıbbi cihazların ihtiyaç sahiplerine satışı ve kiralanması da bulunuyor. Oksijen tüpleri, hasta karyolaları, bebek apne yatakları, beslenme pompaları, tansiyon aletleri gibi hastaların günlük yaşamında ihtiyaç duyduğu tıbbi cihazlar Medical Park güvencesi altında sunuluyor.

Call Now ButtonRandevu Al